Rekolekcje ewangelizacyjne - parafie NMP w Koninie i św. Stanisława w Kramsku. Nauka jazdy na nartach. - NMP Konin

Idź do spisu treści

Menu główne:

GALERIA
Ferie z Bogiem – rekolekcje ewangelizacyjne.

Młodzież wraz z opiekunami z rejonu konińskiego, z parafii NMP Królowej Polski w Koninie oraz św. Stanisława BM w Kramsku uczestniczyła w zimowiskach zorganizowanych w Zakopanem w dniach 19.02.2018 – 24.02.2018r. Wyjazd miał charakter wypoczynkowo – ewangelizacyjny. Temat przewodni codziennych kazań i apeli był ściśle związany z hasłem duszpasterskim roku 2017/2018: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”.
Oprócz duchowych doświadczeń uczestnicy mieli okazję zdobyć lub kształcić umiejętności jazdy na nartach i łyżwach. Pod okiem instruktorów spędzili wiele godzin na stoku narciarskim. Mimo trudnych początków wszyscy wytrwali do końca. Dzięki gospodarzom młodzież miała okazję zintegrować się podczas wspólnego kuligu, a zaraz po nim ogrzać się w cieple płomieni ogniska. Mroźną aurę zastąpiono innymi atrakcjami, takimi jak: wyjazd na Termy w Białce Tatrzańskiej, sens filmowy.
Jednym z elementów przeżywania Wielkiego Postu jest Droga Krzyżowa. Podczas wyjazdu została zorganizowana ekstremalna Droga Krzyżowa. W tym celu młodzież wraz z opiekunami udała się do Doliny Kościeliskiej.
Cała podróż była powierzona Matce Bożej Częstochowskiej Królowej Polski.
Zimowiska zorganizowano dzięki współpracy księży proboszczów i wikariuszy wyżej wymienionych parafii oraz innych opiekunów. 
tekst
Aktualny czas w Konin:


Szukaj na stronach
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Licznik Odwiedzin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego