Msza św.z udziałem dzieci. - NMP Konin

Idź do spisu treści

Menu główne:

GALERIA
Poświęcenie tornistrów, przyborów szkolnych i udzielenie Bożego błogosławieństwa dzieciom, nauczycielom, wychowawcom, katechetom oraz pracownikom administracji na rozpoczynający się rok szkolny 2022/2023.
Na koniec Eucharystii, każde dziecko otrzymało słodki upominek.
Modlitwa na rozpoczęcie roku szkolnego.
Boże Ojcze, dziękujemy Ci za te wspaniałe wakacje. Dziękujemy za to, że teraz cali i zdrowi, a także pełni sił i zapału, wracamy w mury naszych szkół.
Daj nam, prosimy, siłę i wytrwałość do czekającej nas nauki, abyśmy za 10 miesięcy mogli wszyscy z uśmiechem odebrać świadectwo szkolne, a także abyśmy nie zwątpili w swoje umiejętności i zdolności i na chwałę Bożą rozwijali otrzymane od Ciebie talenty.
Dodaj cierpliwości także wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, by mogli nas przygotować do naszego samodzielnego życia, przez które nas prowadzisz.
Prosimy Cię także o dary Ducha Świętego, abyśmy przez ten czas ciężkiej pracy nie zapomnieli o Tobie, abyś nam, Najświętszy Boże, każdego dnia towarzyszył, byśmy zawsze potrafili, pełni miłości, dziękować za każdy przeżyty dzień, bo to Ty, Boże, jesteś naszym Ojcem.
Abyśmy pochłonięci szkolnymi obowiązkami, nie zapomnieli o rodzinie, przyjaciołach, byśmy mogli pomagać i kochać.
Daj nam to, co najważniejsze zdrowie, by wszyscy mogli szczęśliwie dotrwać do kolejnego lata.
Matko Najświętsza, Wspomożycielko, błagamy Cię, okryj nas swoim płaszczem opieki. Wypraszaj nam nowe łaski, tak dla nas cenne, u Boga Ojca i Twego Syna, Jezusa Chrystusa. Amen.
 
Aktualny czas w Konin:


Szukaj na stronach
LICZNIK ODWIEDZIN
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego