PORADNICTWO RODZINNE - NMP Konin

Idź do spisu treści

Menu główne:

GRUPY

                                          
Żyjemy w czasach, gdzie dużo mówi się o ekologii, życiu w zgodzie z naturą. Wszystkim to się dobrze kojarzy z wyjątkiem jednego - metod Naturalnego Planowania Rodziny. Są środowiska, które nieprzypadkowo próbują to planowanie sprowadzić do tzw. "kalendarzyka".

Dziś metody naturalnego planowania rodziny nie mają nic wspólnego "kalendarzykiem"!

Są one - jak sama nazwa wskazuje - naturalne, ekologiczne, a zarazem naukowe, oparte na obserwacji fizjologii cyklu kobiety, zgodne z nauką Kościoła. Metody, które pomagają małżonkom odkryć i w pełni korzystać z daru płciowości i płodności, budować intymny dialog małżeński.

Nie da się polubić czegoś czego się nie zna. - Zanim zaczniemy krytykować, najpierw je poznajmy. Wszystkich, którzy chcieliby zgłębić tajniki NPRu lub mają jakiekolwiek wątpliwości zapraszam do poradni. Pragnę podkreślić, że spotkania te nie są przeznaczone tylko dla narzeczonych, ale również - a może przede wszystkim - dla małżonków, dla których sfera intymności jest bardzo ważna.

Dla małżeństw i par przygotowujących się do małżeństwa, które pragną być szczęśliwe i czerpać radość z bycia blisko siebie - służę radą i pomocą od kwietnia do października w czwartki w godzinach: 16.30 - 20.00, w sali 33 (biblioteka parafialna).

Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
Beata Dańczak (tel. 663-667-124)

 
Aktualny czas w Konin:


Szukaj na stronach
LICZNIK ODWIEDZIN
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego